دسته‌بندی اخبار

جشنواره دانش آموزی نفس در بستر سامانه شاد آغاز شد

جشنواره دانش‌آموزی نفس برای تمام مقاطع تحصیلی در بستر سامانه شاد از روز 31 اردیبهشت‌ماه، مقارن با روز ملی اهدای عضو، آغاز شد.

نشست هم‌اندیشی معاونان و مدیران وزارت گردشگری کشور با مسئولان انجمن اهدای عضو ایرانیان

نشست هم‌اندیشی معاونان و مدیران وزارت گردشگری کشور با مسئولان انجمن اهدای عضو ایرانیان در راستای تعامل دو طرفه جهت ارتقای فرهنگ معنوی اهدای عضو در مکان وزارت گردشگری برگزار شد.

برگزاری اولین دوره مجازی آموزش جامع فراهم‌آوری اعضای پیوندی (آیروس نوین)

با هدف ارتقای فرهنگ اهدای عضو از افراد مرگ مغزی و ارتقای آموزش و پژوهش در زمینه فراهم‌آوری اعضای پیوندی و پیوند اعضا و کمک به تشکیل سیستم منسجم اهدا و پیوند اعضا در کشور دوره آموزش جامع فراهم‌آوری اعضای پیوندی در قالب جدیدی با عنوان آیروس نوین در هفته دوم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد.

همکاری شبکه پنج سیما با انجمن اهدای عضو ایرانیان در ماه مبارک رمضان

با همکاری شبکه پنج سیما، منطقه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد تهران و انجمن اهدای عضو ایرانیان، موضوع فرهنگ‌سازی اهدای عضو بخشی از کنداکتور هر شب ماه برنامه تلویزیونی جشن رمضان گردید.

یزد دارنده رتبه اول شاخص اهدای عضو و شیراز دارای بیشترین تعداد اهدای عضو در سال گذشته

در سال ۱۴۰۱، رتبه اول شاخص اهدای عضو در کشور به یزد رسید و بیشترین تعداد اهدای عضو در کشور نیز توسط واحد فراهم‌آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به سرانجام رسید.

به همت سفرای اهدای عضو غبار از قبور اهداکنندگان زدوده شد

در آئینی که همه ساله به پاس قدردانی از جانبخشان نامیرای اهدای عضو در آخرین هفته از سال برگزار می‌شود، مزار اهداکنندگان عضو غبارروبی شد.

همایش همنفس، تقدیر از سفیران اهدای عضو در پایان سال 1401

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان در واپسین روزهای اسفندماه سال 1401 در حالی که بسیاری خود را برای آغاز سال نو و جشن پایان سال مهیا می‌کنند، جمعی لباس اخلاص بر تن کرده و با امیدی همراه با شعف و نیتی انسان دوستانه در فرهنگسرای نیاوران گرد هم‎‌آمدند؛ همان‌هایی که بی‌نام و نشان و فقط زیر لوای واحد سفیر حیات و جانبخشی در راستای حیات دوباره بشریت گام برمی‌دارند.

فراخوان "نامیرایان" منتشر شد

انجمن اهدای عضو ایرانیان، خاطرات اهداکنندگان و گیرندگان اعضای پیوندی را در قالب کتاب نامیرایان منتشر می‌کند.

کما به جای مرگ مغزی، اطلاعات اشتباه رسانه است

برنامه "دکتر سلام" با حضور دکتر کتایون نجفی زاده "مدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان" موضوع؛ تفاوت مرگ مغزی و کما را مورد بررسی قرار داد.

آهنگر جوان سمنانی، جانبخش شد

جوان 37 ساله سمنانی از روستای زرین آباد دامغان ، کبد خود را اهدا کرد.