رویداد ها

رکورد دریافت کارت اهدای عضو در جهان درعصر جدید شکست

تاریخ رویداد : از ‍‍‍ 1400/04/09 تا 1400/04/09

تاریخ ثبت نام : از 1399/04/09 تا 1400/04/09

پس از پخش آیتم «اهدای عضو» در برنامه عصر جدید و توضیح احسان علیخانی، مجری برنامه درباره نحوه دریافت کارت اهدای عضو و تاثیر آن بر ارتقای فرهنگ مقدس اهدای عضو، طی ۲۴ ساعت، ۹۰ هزار و ۶۴۰ ایرانی از طریق «سامانه انجمن اهدای عضو ایرانیان» برای کارت اهدای عضو ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، پس از پخش آیتم «اهدای عضو» در برنامه عصر جدید و توضیح احسان علیخانی، مجری برنامه درباره نحوه دریافت کارت اهدای عضو و تاثیر آن بر ارتقای فرهنگ مقدس اهدای عضو،  طی ۲۴ ساعت، ۹۰ هزار و ۶۴۰ ایرانی از طریق «سامانه انجمن اهدای عضو ایرانیان» برای کارت اهدای عضو ثبت نام کردند.

 

 

با همکاری رسانه ملی و حمایت مردم نوع دوست ایران، دریافت این تعداد کارت اهدای عضو در ۲۴ ساعت رکورد جدیدی را در جهان ثبت کرد.

 متوسط دریافت روزانه کارت اهدای عضو در روزهای عادی، 200 تا 300 قطعه است که پس از همکاری برنامه عصر جدید با انجمن اهدای عضو ایرانیان این عدد 450 برابر افزایش یافت.

هم‌اکنون هم‌وطنان می‌توانند با ارسال کد ملی به شماره ۳۴۳۲ و از طریق سایت انجمن اهدای عضو ایرانیان (https://ehdacenter.ir/fa/page/donation-card) نسبت به دریافت کارت اهدای عضو اقدام کنند.

انتهای پیام