ارکان انجمن

سفیران اهدای عضو :

بدیهی است فعالیت‌های انجمن بالاخص فعالیت‌های عظیم فرهنگی و آموزشی نمی‌تواند تنها توسط ۱۲ نفر پرسنل آن انجام گردد. در این راستا نیروهای داوطلب همیشه از ارکان مهم انجمن بوده و بخش اعظمی از کار زیر نظر مدیران انجمن توسط این نیروها صورت می‌گیرد. سفیر اهدای عضو نیروی داوطلبی است که با هر شغل و سمتی که دارد در کنار انجمن پاره‌ای از مسئولیت‌ها را در رشته تخصصی خود و گاهی کاملاً دور از آن به عهده گرفته و یکرنگ و خالصانه در کنار دیگر سفیران و پرسنل انجمن حماسه‌های مختلف را در کشور ایجاد می‌نماید. (سفیران اهدای عضو)

بسیاری از سفیران انجمن هنرمندان، ورزشکاران، روحانیون و مقاماتی هستند که بودنشان در کنار انجمن موجب تاثیر بسیار مثبت در ارتقای فرهنگ مقدس اهدای عضو و جلب مردم گشته و هر چه بیشتر موجب نهادینه شدن این نهال نوپا می‌گردد. این افراد همیشه بدون چشمداشت در فعالیت‌های مختلف در کنار ما حضور پیدا کرده و با تبلیغ اهدای عضو بخصوص در فضای مجازی مردم را با مسئله مرگ مغزی و اهدای عضو آشناتر می‌کنند.

سفیران مشاهیر :

نفیسه روشن
نفیسه روشن
مهراوه شریفی‌نیا
مهراوه شریفی‌نیا
ثریا قاسمی
ثریا قاسمی
داریوش ارجمند
داریوش ارجمند
دکتر محمد نظری
دکتر محمد نظری
محمد سلوکی
محمد سلوکی
می‌خواهید سفیر شوید ؟

حامیان :

الف – سازمان‌ها و نهادها

همانگونه که اعضای هیئت موسس، هیئت امنا و هیئت مدیره انجمن اهدای عضو ایرانیان بدون هیچگونه چشمداشت، با صرف انرژی، اعتبار و با تلاش بی‌شائبه خود مجدانه انجمن را در مسیر اهداف مقدس خود پیش برده‌اند، سازمان‌ها، نهادها و افراد زیادی با همراهی مادی و معنوی خود باعث عملی شدن این اهداف گردیده‌اند. در واقع می‌توان گفت که همه اقدامات موثر انجمن در ارتقای اهدای عضو کشور ماحصل همت جمعی همه این افراد، سازمان‌ها و ارگان‌ها و در کل ملت شریف ایران بوده و خواهد بود. از جمله سازمان‌ها و نهادهای همراه این انجمن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد

حمایت‌های بی‌دریغ بانک پاسارگاد و به طور ویژه جناب آقای دکتر قاسمی مدیرعامل محترم این بانک از جمله: الف. در اختیار گذاردن محل موقت انجمن در دانشگاه خاتم - ب. در اختیار کذاشتن محل دائمی انجمن واقع در خیابان ولیعصر - ج. بازسازی و تجهیز ساختمان محل دائمی انجمن - د. کمک در برگزاری مراسم جشن نفس ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ - ه. چاپ کتاب آثار جشنواره تجسمی نفس – و تلاش در جهت تشکیل صندوق نیکوکاری برای انجمن اهدای عضو ایرانیان.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزرای محترم بهداشت، معاونت‌های محترم وزارت بهداشت بالاخص معاونت اجتماعی، معاونت درمان، معاونت تحقیقات و فناوری، معاونت فناوری اطلاعات و همچنین روابط عمومی، حراست و دیگر بخش‌ها و معاونت‌های وزارت بهداشت همه ساله در مراسم‌ها، همایش‌ها و فعالیت‌های انجمن حامی و همراه همیشگی بودند.

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سال هاست که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، فرهنگ سازی اهدای عضو را در اولویت امور تبلیغاتی خود در کشور، قرار داده است و با پخش رایگان تیزر ، زیرنویس‌ ، پخش همه ساله خلاصه مراسم جشن نفس در تلویزیون، حمایت از تولید و پخش تله فیلمها و سریال ها، برنامه های مستند و مصاحبه محور و ... در ارتقای فرهنگ اهدای عضو ایران، مهم ترین نقش را ایفا نموده است.

سازمان برنامه و بودجه کشور

سازمان برنامه و بودجه کشور

یکی از حامیان اصلی نهادینه‌سازی فرهنگ اهدای عضو در کشور در طول سالیان گذشته، سازمان برنامه و بودجه بوده است که همواره با کمک به تامین هزینه‌ فعالیت‌های فرهنگی انجمن، مانند جشن نفس ، ضیافت نفس و ... نقش به‌سزایی در آگاهی آحاد جامعه از این مقوله مهم نظام سلامت داشته است.

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)

همراهی همیشگی در بخش‌های فنی و تخصصی IT، برندینگ، ارتباطات سازمانی با اپراتورهای تلفن همراه، طراحی و اجرای ربات فضای مجازی صدور کارت اهدای عضو.

شرکت فناپ پلاس

شرکت فناپ پلاس

تدوین کتاب راهنمای برندینگ انجمن، طراحی ربات فضای مجازی ثبت نام کارت اهدای عضو، طراحی سامانه فرهنگی انجمن و کمک به فرایندهای مرتبط با برنامه‌نویسی سامانه‌ها و تدوین و اجرای کمپین‌ها.

آژانس تبلیغاتی نگاه شرقی سبز

آژانس تبلیغاتی نگاه شرقی سبز

شرکت نگاه شرقی سبز با مشاوره، همراهی در اجرا و مستندسازی مراسم و رویدادهای انجمن و حتی کمک در تهیه و چاپ آثار فرهنگی، یار و یاور همیشگی انجمن بوده است. نکته مهم این است که تمام همراهی‌های بی‌دریغ و خالصانه این شرکت بدون هیچگونه چشم داشتی صورت گرفته و این شرکت یکی از موثرترین سازمان‌های همراه انجمن در مسیر سخت خود بوده است.

دانشگاه خاتم

دانشگاه خاتم

این دانشگاه که زیر مجموعه‌ای از بانک پاسارگاد است در طول سال‌های گذشته، یکی از بزرگترین حامیان انجمن اهدای عضو ایرانیان بوده است؛ در سال اول تأسیس انجمن، با در اختیار قرار دادن فضا و کلیه امکانات اداری و آموزشی، مکانی امن برای استقرار انجمن فراهم نمود و پس از آن با در اختیار قرار دادن سالن‌های اجتماعات با کلیه امکانات و حمایت بی‌نظیر، مأمنی شده است برای برگزاری مراسم مختلف انجمن اهدای عضو ایرانیان؛ به ویژه همایش‌های دوره‌ای سفیران.

شهرداری تهران

شهرداری تهران

در اختیار قرار دادن رایگان و یا در نظر گرفتن تخفیف قابل توجه برای استفاده امکانات برج میلاد در برگزاری جشن نفس‎ها و حضور فعال شهرداران محترم تهران در مراسم جشن نفس، تخصیص بوستان نفس به منظور فعالیت‌های فرهنگی و مددکاری در حوزه اهدای عضو و همکاری خوب و پررنگ در برگزاری ضیافت نفس.

مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران

مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران

مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با کمک در برگزاری ضیافت نفس در سال ۱۳۸۷ به مدت ده شب، کمک به تخصیص بوستان نفس به انجمن به منظور فعالیت‌های فرهنگی، کمک در برگزاری مراسم افتتاحیه بهره‌برداری از بوستان نفس و روز درختکاری و همچنین در برگزاری پویش شهر نفس، همراه موثر و فعال انجمن بوده‌اند به طوری که با همراهی این سازمان این حرکت‌های فرهنگی نمی‌توانست تا این حد باشکوه و موثر برگزار شود.

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران

حمایت اداره کل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری جشن نفس‌ها.

سازمان زیباسازی شهر تهران

سازمان زیباسازی شهر تهران

عقد تفاهم‌نامه همکاری همه جانبه با انجمن اهدای عضو ایرانیان و در اختیار گذاردن فضاهای تبلیغاتی و طراحی و اجرای محتوای مرتبط با فرهنگ‌سازی اهدای عضو.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طی تفاهم‌نامه‌ای با انجمن اهدای عضو ایرانیان، حامی معنوی فعالیت‌های فرهنگی و هنری اهدای عضو بوده و طی تفاهم‌نامه‌ای از طریق فرهنگسراهای تهران در برنامه‌های مختلف با این انجمن همکاری می‌نماید. از جمله این همکاری‌ها تخصیص رایگان سالن برای برگزاری نشست‌های ادبی نفس در فرهنگسراهای شفق (خانواده)، فردوس و نیاوران بوده است.

سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران

سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران

سازمان بوستان‌ها و فضای سبز تهران با تخصیص بوستان نفس به انجمن به منظور فعالیت‌های فرهنگی، کمک در برگزاری مراسم افتتاحیه بهره‌برداری از بوستان نفس و روز درختکاری و همچنین کمک در برگزاری ضیافت نفس به مدت ده شب در بوستان نفس، از مهمترین سازمان‌های همراه انجمن بوده است.

برج میلاد تهران

برج میلاد تهران

از همراهان همیشگی اهدای عضو کشور در ارتقای این فرهنگ مقدس، مسئولین برج میلاد تهران بوده‎اند که از سال ۱۳۹۴ با در اختیار گذاردن رایگان و یا در نظر گرفتن تخفیف قابل توجه برای تمام فضاهای مربوطه در راستای برگزاری مراسم جشن نفس، نقش به سزایی در نهادینه‌سازی این فرهنگ مهم داشته‌اند.

شرکت بهره‌برداری قطار درون‌شهری تهران و حومه و فرهنگسرای مترو

شرکت بهره‌برداری قطار درون‌شهری تهران و حومه و فرهنگسرای مترو

کمک به برگزاری شهر نفس ۱۳۹۸ با تخصیص فضای برپایی غرفه در چهار ایستگاه پرتردد مترو تهران، همکاری در برگزاری سه شب مراسم در شهر نفس ۱۳۹۸ در ایوان انتظار میدان ولیعصر

ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)

ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)

این ستاد با حمایت مالی در زمینه تامین هزینه‌های جشن نفس به صورتی بسیار موثر همراه انجمن بوده است.

شرکت تبلیغاتی آیینه آفتاب کیش

شرکت تبلیغاتی آیینه آفتاب کیش

این شرکت از مشاورین فرهنگی هنری انجمن اهدای عضو ایرانیان می‌‎باشد و با در اختیار قرار دادن اتاق فکر مجموعه و هم چنین تولید رایگان محتوای فرهنگی اهدای عضو، نقش به سزایی در فرهنگسازی جامعه داشته است.

شرکت نسل اندیشه سبز (دیرین دیرین)

شرکت نسل اندیشه سبز (دیرین دیرین)

مؤسسه دیرین دیرین با تخصیص رایگان حدود ۱۴ قسمت از مجموعه دیرین دیرین به اهدای عضو، نقش مؤثری در ارتقای فرهنگ اهدای عضو داشته است و مشاور فرهنگی هنری و سفیر همیشه همراه اهدای عضو کشور می‌باشد.

استودیو دفتر

استودیو دفتر

یکی دیگر از حامیان همیشه همراه انجمن اهدای عضو ایرانیان و نامی آشنا در فرهنگسازی اهدای عضو به ویژه در مقوله طراحی و گرافیک، آقای مجید کاشانی است که هم از طریق طراحی پوستر و آثار گرافیکی، در کنار انجمن بوده‌اند و هم با اهدای عایدی حاصل از تولید یک فونت ویژه به انجمن، در زمره حامیان مالی قرار گرفتند.

گروه غذایی قریشی

گروه غذایی قریشی

گروه غذایی قریشی حامی همیشه همراه انجمن اهدای عضو بوده است و با تهیه غذا و میان وعده خانواده‌های اهداکننده عضو، بیماران، تیم‌های درمانی، هنرمندان و مسئولین با تخفیف ویژه در مراسم جشن نفس و ضیافت نفس همواره در نهادینه‌سازی این فرهنگ مقدس حضور فعال داشته است.

بانک ملی ایران

بانک ملی ایران

مشارکت در تامین هزینه‌های برگزاری جشن نفس سال ۱۳۹۴

بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران

حمایت مالی در برگزاری جشن نفس ۱۳۹۶

خانه هنرمندان ایران

خانه هنرمندان ایران

خانه هنرمندان ایران پیرو مفاد تفاهم‌نامه منعقده با انجمن اهدای عضو ایرانیان با حمایت و در اختیار قرار دادن رایگان سالن‌ها و نگارخانه‌خانه هنرمندان ایران به منظور برگزاری نخستین جشنواره هنرهای تجسمی نفس، گالری آثار آن و شب شعر اهدای عضو (یادبود زنده‌یاد دکتر افشین یداللهی)، در کنار این انجمن حضور فعال داشته‌اند.

- شرکت ارتباطات سیار ایران - همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران - همراه اول

ارسال رایگان پیامک‌های علمی و فرهنگی انجمن برای مشترکین همراه اول، ارائه رایگان سرشماره ۳۴۳۲ (فون واژه اهدا)، همکاری در طرح ثبت‌نام آسان کارت اهدای عضو با راه‌اندازی طرح ثبت‌نام کارت اهدای عضو از طریق پیامک و USSD برای مشترکین همراه اول.

شرکت ایرانسل

شرکت ایرانسل

ارسال رایگان پیامک‌های علمی و فرهنگی انجمن برای مشترکین ایرانسل، ارائه رایگان سرشماره ۳۴۳۲ (فون واژه اهدا)، همکاری در طرح ثبت‌نام آسان کارت اهدای عضو با راه‌اندازی طرح ثبت‌نام کارت اهدای عضو از طریق پیامک و USSD برای مشترکین ایرانسل.

گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل

گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل

از دیگر حامیانی که سالهاست داوطلبانه، دغدغه تأمین سرور برای سامانه‌های انجمن را برطرف نموده و بدون هرگونه چشمداشتی، همیشه در نهایت آرامش و بزرگواری در کنار انجمن بوده است، گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل است.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با شعار "در برابر اجتماع مسئولیم" از طریق ارائه خدمات اینترنتی رایگان از جمله تخصیص سرور اختصاصی به انجمن اهدای عضو ایرانیان، نقش مؤثری در فرهنگ سازی اهدای عضو در کشور داشته است.

شرکت توسکا

شرکت توسکا

همکاری در راه‌اندازی طرح ثبت‌نام کارت اهدای عضو از طریق USSD برای مشترکین همراه اول از طریق تخصیص کد دستوری *3*3432#

بیمه دی

بیمه دی

این شرکت بیمه‌گذار برای نخستین بار با طراحی بسته ی خدمات "جانبخش" (ویژه ی خانواده‌های ایثارگر اهداکننده اعضای پیوندی) و ارائه طرح بیمه تکمیلی درمان و حوادث به صورت رایگان قصد دارد در طول یک سال، با بیمه نمودن ۲۰ هزار نفر از اعضای درجه یک این خانواده‌ها، سهم به سزایی در حمایت از این فرایند معنوی داشته باشد که تاکنون برای حدود سه هزار نفر، این فرایند، اجرایی شده است.

بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد از ضیافت نفس ۱۳۹۷ با ارائه رایگان بیمه مسئولیت و بیمه حوادث و آتش‌سوزی همایش و غرفه‌های بازارچه ضیافت به جمع حامیان انجمن پیوسته است.

بیمه آسیا

بیمه آسیا

حمایت از برگزاری ضیافت نفس ۱۳۹۷

ایده گزین ارتباطات روماک (اسنپ)

ایده گزین ارتباطات روماک (اسنپ)

حمایت در برگزاری جشن نفس ۱۳۹۶ و ضیافت نفس ۱۳۹۷ با تامین رایگان خودروهای مورد نیاز

سازمان اقتصاد اسلامی

سازمان اقتصاد اسلامی

سازمان اقتصاد اسلامی از حامیان برجسته اهدای عضو کشور می‌باشد که با کمک‌های مالی خود، نقش به سزایی در اجرای فعالیت‌های فرهنگی و نهادینه‌سازی این فرهنگ معنوی در جامعه داشته است.

موسسه انتشارات قدیانی

موسسه انتشارات قدیانی

از جمله حامیانی است که نه تنها با کمک مالی در برگزاری مراسم فرهنگی مانند ضیافت نفس ۱۳۹۷، همراه ما در فرهنگسازی اهدای عضو بوده است، بلکه حامی و مددکار تعدادی از خانواده‌های ایثارگر اهداکننده نیز می‌باشد.

موزه هنرهای معاصر تهران

موزه هنرهای معاصر تهران

موزه هنرهای معاصر تهران در برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی نفس با این انجمن همکاری داشته و فعالیت‌های خوبی در ترویج هرچه بهتر فرهنگ مقدس اهدای عضو داشته است.

هتل قلب تهران

هتل قلب تهران

اسکان رایگان خانواده‌های اهداکننده و پیوند شده برای مراسم مختلف انجمن اهدای عضو ایرانیان؛ مانند جشن نفس و ضیافت نفس و ...

شرکت بهستان دارو

شرکت بهستان دارو

حمایت مالی از طرح سامانه ثبت ملی اطلاعات فراهم‌آوری و پیوند اعضای کشور و حامی چندین نوبت برگزاری دوره آموزشی بین‌المللی TPM

شرکت دارویی سانوفی

شرکت دارویی سانوفی

حمایت مالی از طرح سامانه ی ثبت ملی اطلاعات فراهم آوری و پیوند اعضای کشور

شرکت دارویی رش پارس

شرکت دارویی رش پارس

حمایت مالی از طرح سامانه ثبت ملی اطلاعات فراهم‌آوری و پیوند اعضای کشور

شرکت دارویی نوارتیس

شرکت دارویی نوارتیس

حمایت مالی در برگزاری مراسم جشن نفس و دوره آموزشی بین‌المللی TPM

شرکت دارویی ویتان فارمد

شرکت دارویی ویتان فارمد

کمک در برگزاری مراسم جشن نفس و دوره آموزشی بین‌المللی TPM

شرکت دارویی زهراوی

شرکت دارویی زهراوی

کمک در برگزاری مراسم جشن نفس و دوره آموزشی بین‌المللی TPM

شرکت دارویی آستلاس

شرکت دارویی آستلاس

کمک در برگزاری مراسم جشن نفس و دوره آموزشی بین‌المللی TPM

شرکت قطارهای مسافربری فدک

شرکت قطارهای مسافربری فدک

همکاری و تامین بخشی از هزینه‌های سفر زیارتی خانواده‌های ایثارگر اهداکننده به مشهد مقدس (خانواده‌های منتخب در جشن نفس ۱۳۹۶)

شرکت شوکولوگو

شرکت شوکولوگو

تامین شکلات با لوگوی انجمن جهت هدیه به هنرمندان و مسئولین در اعیاد، همایش‌ها و ...

گروه صنعتی سهلان

گروه صنعتی سهلان

در نظر گرفتن تخفیف قابل توجه برای برپایی غرفه و چادرهای مربوط به ثبت نام خانواده‌های اهداکننده، بیماران، خبرنگاران، صدور کارت اهدای عضو، غرفه انجمن‌های پیشگیری کننده از نیاز به پیوند در مراسم جشن نفس و ضیافت نفس

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

همکاری در سفر زیارتی خانواده‌های ایثارگر اهداکننده (منتخب در جشن نفس ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶)

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی

مشارکت در تامین هزینه‌های جشن نفس ۱۳۹۴

شرکت زاگریو

شرکت زاگریو

این شرکت که در زمینه تامین و پشتیبانی سرور، فعالیت‌های اکتیو شبکه، هاستینگ و دامنه فعالیت دارد با همراهی در تامین منابع، راه‌اندازی شبکه داخلی و ارائه دانش فنی خود در فعالیت‌های ICT به انجمن کمک شایانی داشته است.

شرکت فار ورا ایده

شرکت فار ورا ایده

این مجموعه از شرکت‌های فعال در عرصه تخصصی امنیت فناوری اطلاعات می‌باشد که با هدف ارائه خدمات تخصصی IT و مراکز ذخیره‌سازی اطلاعات (وب و دیتا سنتر) بنا نهاده شده و با ارائه لایسنس نرم‌افزار آنتی‌ویروس شرکت ESET و مشاوره فنی در زمینه‌های تخصصی IT از حامیان این انجمن می‌باشند.

موسسه آموزشی اسطوره‌سازان

موسسه آموزشی اسطوره‌سازان

این موسسه آموزشی ارائه‌دهنده خدمات آموزشی، روانشناسی و ... در سطح کشور، طی تفاهم‌نامه منعقد شده و به صورت داوطلبانه، خدمات مشاوره روانشناسی فردی و گروهی به خانواده‌های ایثارگر اهداکننده معرفی شده از سوی انجمن ارائه می‌نماید.

شرکت پژوهش افزار فردا (پافکو)

شرکت پژوهش افزار فردا (پافکو)

این شرکت با در اختیار قراردادن رایگان سامانه آزمون آنلاین (LMS) به توسعه دوره‌های آموزشی اهدای عضو در کشور کمک نموده است.

شرکت یلداسیستم

شرکت یلداسیستم

این شرکت تجربه و توان فنی خود در زمینه سامانه آموزش آنلاین در اختیار این انجمن قرار داده است و با ارائه رایگان سامانه LMS به توسعه دوره‌های آموزشی اهدای عضو در کشور کمک نموده است.

مجمع خیرین سلامت

مجمع خیرین سلامت

حمایت مالی از فعالیت‌های انجمن اهدای عضو ایرانیان در راستای نهادینه‌سازی این فرهنگ مقدس در جامعه

کمیته امداد امام خمینی (ره)

کمیته امداد امام خمینی (ره)

سازمان کمیته امداد پیرو مفاد تفاهم‌نامه منعقد شده با انجمن، خدمات ویژه‌ای را به خانواده‌های واجدالشرایط اهداکننده عضو معرفی شده از سوی انجمن، در سراسر کشور، ارائه می‌نماید.

شرکت شمیم سافت

شرکت شمیم سافت

ساخت اپلیکشن آیروس

موسسه خیریه امام علی (ع) شهر ری

موسسه خیریه امام علی (ع) شهر ری

همکاری در مددکاری خانواده‌های نیازمند اهداکننده عضو؛ پیرو تفاهم‌نامه منعقد شده با انجمن

موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س)

موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س)

این موسسه طی عقد تفاهم‌نامه‌ای جهت توان افزایی خانواده‌های ایتام معرفی شده از سوی انجمن، خدمات اجتماعی شامل جذب یاریگر، مشاوره در حوزه اشتغال، وام‌های قرض‌الحسنه و... را به مددجویان اعطا می‌نماید.

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

انعقاد تفاهم‌نامه در راستای هماهنگی، همکاری و همسویی در آشناسازی جامعه دانشگاهی با موضوع اهدای عضو، انجام پژوهش‌های دانشگاهی با موضوع اهدای عضو، کمک در آموزش عمومی و تخصصی، ارائه خدمات روانشناسی به خانواده‌های ایثارگر اهدا کننده عضو، بیماران لیست انتظار و گیرندگان اعضای پیوندی

بنیاد کودک

بنیاد کودک

اعطای کمک هزینه تحصیلی به فرزندان تیزهوش خانواده‌های اهداکننده‌ای که ناتوان در تامین این هزینه هستند.

انجمن MS

انجمن MS

آموزش زنان بی‌سرپرست خانواده‌های اهداکننده در کارگاه خود اشتغالی چرم و میناکاری.

کلینیک دندانپزشکی دکتر حکیمی

کلینیک دندانپزشکی دکتر حکیمی

طی تفاهم‌نامه‌ای با انجمن، این کلینیک خدمات دندانپزشکی را با ارائه معرفی نامه از طرف انجمن به صورت ۲۰ الی ۳۰ درصد تخفیف از تعرفه‌های خدمات دندانپزشکی به خانواده‌های اهداکننده عضو ارائه می‌نماید.

درمانگاه فوق تخصصی جواد الائمه

درمانگاه فوق تخصصی جواد الائمه

تخصیص تخفیف ویژه در مورد خدمات پاراکلینیک و خدمات سرپایی برای خانواده‌های اهداکننده

بسیج اصناف و بازاریان کشور

بسیج اصناف و بازاریان کشور

کمک در تهیه و ارسال وسایل اساسی (وسایل منزل) خانواده های اهداکننده، گیرنده و بیمار لیست انتظار پیوند عضو سیل زده ساکن استان‌های خوزستان، لرستان و غرب استان مرکزی در کمپین نبض دوبار‌ه

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

کمک قابل توجه مالی به انجمن اهدای عضو ایرانیان در راستای انجام فعالیت‌های فرهنگی و مددکاری

بازاریان بازار بزرگ تهران

بازاریان بازار بزرگ تهران

کمک در تهیه و ارسال وسایل اساسی (وسایل منزل) خانواده‌های اهداکننده، گیرنده و بیمار لیست انتظار پیوند عضو سیل زده ساکن استان‌های خوزستان، لرستان و غرب استان مرکزی در کمپین نبض دوبار‌ه

بسیج شرکت حفاری ایران

بسیج شرکت حفاری ایران

کمک در تحویل وسایل اساسی (وسایل منزل) خانواده‌های اهداکننده، گیرنده و بیمار لیست انتظار پیوند عضو سیل زده ساکن استان خوزستان در کمپین نبض دوباره

آزمایشگاه پاتوبیولوژی جام جم

آزمایشگاه پاتوبیولوژی جام جم

این آزمایشگاه پاتولوژی واقع در خیابان ولیعصر تهران و مجهز به دستگاه‌های پیشرفته آزمایشگاهی پذیرای خانواده‌های اهدا کننده عضو با تخفیف ویژه بوده است.

ب - خیرین حقیقی

اسامی خیرینی که طی یک سال گذشته با کمک به خانواده‌های اهداکننده، واحد مددکاری انجمن اهدای عضو لیرانیان را همراهی نموده‌اند، به قرار زیر است:

 • جناب آقای علا میرمحمد صادقی: حمایت مستمر مالی و معنوی
 • جناب آقای دکتر ایرج فاضل: حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای دکتر علی نوبخت: حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای دکتر بهروز برومند: حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای دکتر مسعود کنزی: حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای دکتر مجتبی قدیانی: حمایت مستمر مالی
 • جناب آقای علی قیداری : حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای محمد ابوالحسنی: حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای محمدحسین آقازمانی: حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای حقیقی طلب: حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای دکتر فریدون نوحی بزنجانی: حمایت مالی و معنوی
 • جناب آقای دکتر سیف الله عبدی: حمایت مالی
 • جناب آقای محسن رفیق دوست: حمایت مالی
 • جناب آقای دکتر مجتبی کباری: حمایت مالی
 • جناب آقای سجاد میرزایی: حمایت مالی
 • جناب آقای احمد محمودیان: حمایت مالی
 • جناب آقای حسن نجفی: حمایت مالی
 • جناب آقای دکتر بصیری : حمایت مالی
 • سرکار خانم زهرا رفیعا: حمایت مالی
 • جناب آقای دکتر محمد عبده زاده: حمایت مالی
 • جناب آقای امیر حاجیعلی: اعطای بسته حمایتی ارزاق و لوازم‌التحریر برای تعدادی از خانواده‌های اهداکننده
 • جناب آقای عباس براتی: تحت پوشش قرار دادن خانواده اهداکننده به مدت ۶ ماه و پرداخت هزینه‌های توانمندسازی ایشان
 • جناب آقای محمدرضا براتی: پرداخت هزینه‌های توانمندسازی یک خانواده اهداکننده برازجانی
 • سرکار خانم اعظم طالبی: پرداخت هزینه‌های درمانی یک خانواده اهداکننده تهرانی
 • سرکار خانم هوشیار: اعطای ۲ دستگاه اکسیژن‌ساز برای بیمار در انتظار ریه و خانواده اهداکننده دارای بیمار ریوی
 • جناب آقای رامین گبرلو: پرداخت هزینه‌های درمان یک خانواده تهرانی و اعطای هدایا برای کودکان پیوند شده قلب
 • سرکار خانم آزاده مقدم: پرداخت هزینه‌های دارویی و ایاب و ذهاب یک بیمار در انتظار پیوند ساکن کنگاور
 • سرکار خانم ناهید قدرتی: پرداخت هزینه‌های درمانی تعدادی از خانواده‌های اهداکننده
 • سرکار خانم شکوه طلوعی: پرداخت هزینه‌های درمان و کمک در توانمندسازی تعدادی از خانواده‌های اهداکننده
 • جناب آقای دکتر مهدی آخوندی: کمک در توانمندسازی تعدادی از خانواده‌های اهداکننده
 • جناب آقای سید حسین میرزاده واقفی: کمک در توانمندسازی تعدادی از خانواده‌های اهداکننده
 • سرکار خانم آسیه مزینانی: مدیر هنری خانه هنرمندان
 • جناب آقای رجبی معمار: مدیرعامل خانه هنرمندان

اعضا :

هیات مدیره

دکتر ایرج فاضل

دکتر ایرج فاضل

دکتر علی نوبخت حقیقی

دکتر علی نوبخت حقیقی

رئیس هیأت مدیره

دکتر کتایون نجفی‌زاده

دکتر کتایون نجفی‌زاده

مدیرعامل

دکتر امید قبادی

دکتر امید قبادی

نایب رئیس هیأت مدیره

دکتر فریدون نوحی بزنجانی

دکتر فریدون نوحی بزنجانی

دکتر بهروز برومند

دکتر بهروز برومند

جواد نوروزبیگی

دکتر علی‌اصغر پورمحمدی

دکتر علی‌اصغر پورمحمدی

مهندس عباس مهدوی‌مهر

مهندس عباس مهدوی‌مهر

دکتر مسعود کنزی

دکتر مسعود کنزی

خزانه‌دار

هیات امنا

دکتر علی نوبخت حقیقی

دکتر علی نوبخت حقیقی

دکتر ایرج فاضل

دکتر ایرج فاضل

رئیس هیأت امنا

دکتر کتایون نجفی‌زاده

دکتر کتایون نجفی‌زاده

دکتر مجید قاسمی

دکتر مجید قاسمی

دکتر سعید نمکی

دکتر سعید نمکی

دکتر محمدحسین ماندگار

دکتر محمدحسین ماندگار

دکتر سیدعلی ملک‌حسینی

دکتر سیدعلی ملک‌حسینی

دکتر سیدرضا ملک‌زاده

دکتر سیدرضا ملک‌زاده

ثریا قاسمی

پرویز پرستویی

پرویز پرستویی

دکتر فریدون نوحی بزنجانی

دکتر فریدون نوحی بزنجانی

دکتر فضل‌اله شریعت‌پناهی

دکتر فضل‌اله شریعت‌پناهی

دکتر مسعود کنزی

دکتر مسعود کنزی

دکتر امید قبادی

دکتر امید قبادی

حاج علی حاجی سید سلیمان

حاج علی حاجی سید سلیمان

دکتر سیدرضا مجتهد سعیدی فیروزآبادی

دکتر سیدرضا مجتهد سعیدی فیروزآبادی

مجید-مجیدی

مجید مجیدی

عباس شاکری

حاج عباس شاکری

ابراهیم عسگریان

ابراهیم عسگریان

دکتر بهروز برومند

دکتر بهروز برومند

جواد نوروزبیگی

جواد نوروزبیگی

اکبر تشکری‌نیا

اکبر تشکری‌نیا

مهندس عباس مهدوی‌مهر

مهندس عباس مهدوی‌مهر

دکتر علی‌اصغر پورمحمدی

دکتر علی‌اصغر پورمحمدی

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی مرسلی

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی مرسلی

هیات موسس

دکتر علی نوبخت حقیقی

دکتر علی نوبخت حقیقی

دکتر ایرج فاضل

دکتر ایرج فاضل

دکتر کتایون نجفی‌زاده

دکتر کتایون نجفی‌زاده

دکتر محمدحسین ماندگار

دکتر سیدعلی ملک‌حسینی

دکتر سیدعلی ملک‌حسینی

دکتر سیدرضا ملک‌زاده

دکتر امید قبادی

دکتر امید قبادی

دکتر عباس زارع‌نژاد

دکتر عباس زارع‌نژاد

دکتر علی‌اصغر پورمحمدی

دکتر علی‌اصغر پورمحمدی

مرحوم دکتر منصور قمشه

مرحوم دکتر منصور قمشه

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی مرسلی

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی مرسلی

کمیته‌ها :

یکی از ارکان انجمن اهدای عضو ایرانیان کمیته‌های آن است. با توجه به اینکه این انجمن رسالات مختلفی از جمله فرهنگ سازی، مددکاری خانواده‌های اهداکننده عضو، آموزش تیم‌های فراهم‌آوری اعضا، حمایت از پژوهش‌های مربوطه، کمک به وزارت بهداشت در ثبت اطلاعات فراهم‌آوری و پیوند اعضای کشور و بسیاری دیگر را بر عهده دارد که هر کدام از آنها بالاخص رسالت فرهنگی شاخه‌های متنوع و گوناگونی را در بر می‌گیرد و هر کدام نیاز به تخصص خاص آن دارد، انجمن اهدای عضو ایرانیان با دعوت از متخصصین مختلف در زمینه‌های هنری، فرهنگی، علمی، پژوهشی و مددکاری کمیته‌های مختلفی را ایجاد کرده که در آن متخصصان هر رشته با تبادل نظر بهترین راهکار‌های ارتقای اهدای عضو و پیوند اعضا در حیطه خود را در اختیار انجمن می‌گذارند. تاکنون کمیته‌های مختلفی در انجمن تشکیل شده و کمیته‌های دیگری نیز به تدریج در حال اضافه شدن به ساختار آن هستند. در زیر اسامی کمیته‌های انجمن آورده شده است:

 • کمیته آموزش
 • کمیته پژوهش
 • کمیته بین الملل
 • کمیته IT
 • کمیته مددکاری
 • کمیته هنرهای تجسمی
 • کمیته انیمیشن
 • کمیته سینما
 • کمیته تئاتر
 • کمیته شعر و ادبیات
 • کمیته موسیقی
 • کمیته خبر
 • کمیته سفیران:
  • گروه مترجمین
  • گروه سفیران سخنران
  • گروه برپایی غرفه
  • گروه اجرایی و پشتیبانی
 • کمیته انتشارات و تبلیغات
 • کمیته فضای مجازی
 • کمیته برندینگ
 • کمیته جذب منابع و توانمند سازی انجمن

همچنین با توجه به واگذاری مسئولیت ایجاد سامانه کشوری اطلاعات فراهم‌آوری و پیوند اعضا از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به انجمن در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۶، کمیته‌های علمی تخصصی زیر نیز یک به یک در حال تشکیل می‌باشند:

 • کمیته فراهم آوری اعضا
 • کمیته پیوند کلیه
 • کمیته پیوند کبد، پانکراس و سایر احشاء شکمی
 • کمیته پیوند قلب
 • کمیته پیوند ریه
 • کمیته تخصیص عضو
 • کمیته آمار
 • کمیته اخلاق
پرتال استان‌ها
شعب انجمن