اخبار

فرمانده نیرو انتظامی بوشهر کارت اهدای عضو دریافت کرد

فرمانده نیرو انتظامی بوشهر و تعدادی از نیروهای این واحد کارت اهدای عضو دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، در هفته نیروی انتظامی، دکتر علیرضا باقری، مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در مقر فرماندهی نیرو انتظامی با اهدای لوح تقدیر و مدال افتخار انجمن اهدای عضو از نیروهای انتظامی بابت برقراری امنیت و آرامش تقدیر کرد.

 

تقدیر از سردار واعظی، ، فرمانده نیرو انتظامی استان بوشهر 

 

باقری در ابتدای این دیدار گزارشی از عملکرد واحد فراهم آوری اعضای پیوندی بوشهر اعلام کرد و گفت: از ابتدای تا کنون 73 فرد مرگ مغزی شده در استان اهدای اعضا شدند که در نهایت حدود ۲۲۰ بیمار در لیست انتظار پیوند از این تعداد اهدا زندگی دوباره یافتند.

 

سردار جلیل واعظی، فرمانده نیرو انتظامی استان بوشهر نیز ضمن دریافت کارت اهدای عضو خود و جمعی از همکارانش گفت: نیروی انتظامی نیز مانند دانشگاه علوم پزشکی نقش بسزایی در تامین سلامت مردم دارد؛ چرا که کاهش آمار تصادفات و همچنین ضرب و جرح می تواند کمک شایانی به کاهش هزینه های سلامت باشد.

 

وی در انتها از فعالیت های انسان دوستانه تیم پیوند اعضا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر کرد و گفت: واحدهای پیوند اعضا و خانواده های اهداکننده نقش موثری در نجات جان انسان های در لیست  انتظار پیوند دارند.

 

انتهای پیام

پرتال استان‌ها
شعب انجمن