اخبار

باهدف ارتقای فرهنگ اهدای عضو انجام شد؛ امضا تفاهم‌نامه بین انجمن اهدای عضو و فدراسیون ورزش‌های همگانی

انجمن اهدای عضو ایرانیان باهدف ارتقای فرهنگ مقدس اهدای عضو در کشور و نجات جان بیماران در لیست انتظار پیوند تفاهم‌نامه همکاری با فدراسیون ورزش‌های همگانی امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، این تفاهم‌نامه همکاری توسط دکتر کتایون نجفی زاده، مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان و دکتر افشین ملایی، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی امضا شد.

 

نجفی‌زاده در این دیدار با اشاره به اینکه هنرمندان و ورزشکاران الگوی جامعه هستند اظهار کرد: فعالیت‌های هنرمندان در زمینه فرهنگ‌سازی اهدای عضو قابل توجه است اما متاسفانه ورزشکاران همراهی چندانی در این زمینه نداشتند.

 

وی ادامه داد: البته با فعال شدن کمیته ورزشی انجمن اهدای عضو ایرانیان در سال جاری شاهد همکاری های برخی از ورزشکاران و فدراسیون‌های ورزشی با این انجمن هستیم که امیدواریم در آیند نزدیک این همراهی بیشتر شود.

 

مولایی نیز در ادامه با تاکید بر اینکه برای فرهنگ سازی اهدای عضو باید مخاطب شناسی انجام شود، «بازاریابی اجتماعی» را یکی از بهترین راهکارهای توسعه فرهنگ اهدای عضو دانست.

 

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون ورزش‌های همگانی آمادگی دارد برای آگاهی بخشی و هدایت مخاطبان خود به سوی امر انسانی و متعالی اهدای عضو، با انجمن اهدای عضو ایرانیان همکاری کند.

 

انجمن اهدای عضو ایرانیان: افشین ملایی، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی در پایان این جلسه کارت اهدای عضو خود را از دکتر نجفی زاده، مدیر عامل انجمن اهدای عضو کشور دریافت کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان برگزاری کارگاه‌های رایگان، صدور کارت آنلاین اهدای عضو، اجرای تورهای ملاقات (با بیماران، افراد پیوند شده و خانواده‌های اهداکننده)، اعزام سخنران با موضوع اهدای عضو برای کارکنان فدراسیون ورزش‌های همگانی و استقرار غرفه‌های اهدای عضو در برنامه‌های مختلف این فدراسیون از مهم‌ترین تعهدات انجمن در این تفاهم‌نامه است.

 

همچنین فدراسیون ورزش‌های همگانی متعهد شده است، علاوه بر درج شعارهای فرهنگ‌سازی اهدای عضو در فضاهای تبلیغاتی، در دوره‌های مربی‌گری رشته‌های تحت پوشش این فدراسیون درباره موضوع اهدای عضو اطلاع‌رسانی کند.

 

شایسته ذکر است، کمیته ورزش انجمن اهدای عضو ایرانیان، درصدد است با هدف ترویج فرهنگ مقدس اهدای عضو با سایر فدراسیون‌ها و تیم‌های وزرشی نیز تفاهم‌نامه همکاری منعقد کند.

 

انتهای پیام

پرتال استان‌ها
شعب انجمن