اخبار

حضور نمایندگان ایران در مسابقه ۲ میلیارد قدم فدراسیون جهانی پیوند اعضا

دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا با اشاره به برگزاری مسابقه ۲ میلیارد قدم از سوی فدراسیون جهانی گفت: این رویداد با هدف تعمیم و توسعه ورزش به ویژه در ایام کرونا برگزار خواهد شد و با اعلام زمان ثبت نام، شاهد حضور ورزشکاران و تیم‌های ایرانی در این رویداد خواهیم بود.

بنابرگزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان به نقل از ایرنا، «سیدمحسن موسوی» افزود: از سوی فدراسیون جهانی پیوند اعضا مسابقات پیاده‌روی ۲ میلیارد قدم، با هدف افزایش فعالیت‌های بدنی و تاکید و توجه به سلامت روانی افراد جامعه از ۲۹ شهریور تا ۷ آذر به صورت مجازی برگزار می‌شود و طبق اعلام فدراسیون جهانی ۷ تا ۱۶ آذر نتایج این مسابقات نیز اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: ثبت نام این رویداد ورزشی از ۱۵ شهریور آغاز خواهد شد که شرایط مسابقات و نحوه حضور ورزشکاران و همچنین ثبت عملکرد ورزشکاران در سایت جهانی، هفته آینده از سوی برگزار کننده اعلام می‌شود. این مسابقات با شعار «برای چالش آماده می‌شویم تا به سمت سلامتی حرکت کرده و کارهایمان را از سر بگیریم» برگزار خواهد شد.
موسوی گفت: در این برنامه بر اساس آنچه تاکنون اعلام شده از ۲ طریق می‌توان اقدام کرد، اول از طریق ساعت‌های هوشمند و دوم از طریق سایت مسابقات؛ این برنامه بر اساس یک پلت فرم برخط تناسب اندام اجرایی می شود که به کابران اجازه می دهد تعداد قدم‌ها، پیشرفت تیم، هدف گروه و همچنین ارتباط با سایر قهرمانان جهان را ثبت و با آنها به اشتراک بگذارند. 
متن کامل این خبر را می توانید در https://b2n.ir/h96633 بخوانید.