اخبار

معاون امور مطبوعاتی خبر داد: تشکیل شورای اطلاع رسانی اهدای عضو در وزارت ارشاد

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، محمد خدادی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با مدیرعامل انجمن، در باره اعضای این شورای اطلاع رسانی گفت: مدیران کل وزارت فرهنگ و نمایندگان روزنامه ها، خبرگزاری ها و کانال های خبری اعضای این شورا را تشکیل می دهند.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تشکیل شورای اطلاع رسانی اهدای عضو در این وزارت خانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، محمد خدادی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با مدیرعامل انجمن، درباره اعضای این شورای اطلاع رسانی گفت: مدیران کل وزارت فرهنگ و نمایندگان روزنامه ها، خبرگزاری ها و کانال های خبری اعضای این شورا را تشکیل می دهند.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ سازی در زمینه اهدای عضو وظیفه وزارت فرهنگ و ارشاد است اذعان کرد: اگر تاکنون در این زمینه فعالیتی انجام نشده است این وزارتخانه قصور کرده است.

 

خدادی با تاکید بر اینکه برای گسترش فرهنگ اهدای عضو باید محتوای تولیدی برای عموم ،باورپذیر و قابل فهم باشد افزود: در نهایت، موضوع اهدای عضو با ارائه چنین محتوایی در باور مخاطب تبدیل به یقین خواهد شد.

 

معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد مخاطب شناسی را در ترویج فرهنگ اهدای عضو بسیار مهم دانست و گفت:  علاوه بر این، باید شبهات، ابهامات، القائات، شایعات مرتبط با اهدای عضو را شناسایی و پاسخ مناسب به مخاطب داد.

 

وی در پایان تاکید کرد: تولید محتوا نباید تبلیغی باشد بلکه باید کاملا علمی و منطقی به مردم ارائه شود؛ در این مورد خاص از علم به معرفت خواهیم رسید.

 

انتهای پیام